Open Source CMS Yazılımları

Geçtiğimiz zamanlarda sizlere açık kaynak kod sistemini içeren web siteleri ayrı ayrı ayrıntılı bir şekilde anlatmıştım. Üretim ve geliştirmede açık kaynak, son ürünün tasarımı ve uygulama detayları için erişimi ve ücretsiz yeniden dağıtımı teşvik eden bir Felsefe ya da Pragmatik Yöntem bilimdir. İnternet’in yükselişi ve görevlilerin bilgisayar kaynak kodunda büyük bir reforma ihtiyaç duymaları sonucuyla açık kaynak kabul gördü.

Neden WordPress?

 

Bir CMS veya içerik yönetim sistemi, web sitenizin içeriğini bağımsız olarak yönetmenizi sağlayan bir araçtır. WordPress esnek, son derece özelleştirilebilir, süper kullanıcı dostu ve harika bir içerik yönetim sistemi (CMS). Bunu bloglar, küçük işletme web siteleri ve hatta e-ticaret için kullanabilirsiniz. Sitenizi güncel duruma getirecek ve her zaman istediğin özel dokunuşu ekleyebilecek nitelikli geliştiricilere sahibiz.

 

Neden WordPress?

Bir CMS veya içerik yönetim sistemi, web sitenizin içeriğini bağımsız olarak yönetmenizi sağlayan bir araçtır. WordPress esnek, son derece özelleştirilebilir, süper kullanıcı dostu ve harika bir içerik yönetim sistemi (CMS). Bunu bloglar, küçük işletme web siteleri ve hatta e-ticaret için kullanabilirsiniz. Sitenizi güncel duruma getirecek ve her zaman istediğin özel dokunuşu ekleyebilecek nitelikli geliştiricilere sahibiz.

 

TEMAKURULUMU

Ücretsiz veya premium WordPress temasını kuracağız ve bunları demolar gibi göstereceğiz.1

 

PREMİUM EKLENTİLERİ

Hangi paket seçerseniz seçmeniz gereken eklentileri yükleyeceğiz.2

 

TEMAÖZELLEŞTİRME

Albayrak Ajans, tam kapsamlı WordPress tema ve şablon özelleştirme hizmetleri sunmaktadır.3

 

İÇERİKGELİŞTİRME

Rakiplerinizin önünde durduğunuzdan emin olmak için siteniz ve blogunuz için benzersiz bir içerik geliştiriyoruz.4

 

SEO

Müşterilerin potansiyel müşteriler üretmesine, müşterileri kazanmasına ve kazançlarını artırmasına yardımcı olmak için eksiksiz bir SEO Hizmetleri paketi.5

 

WordPress Tema Özelleştirme

Albayrak Ajansda her şey ‘WordPress’ güçlü takımımızdır ve temalarınızı her şey dahil, çok yönlü ve perçinlemeyen çözümlere dönüştürmenize olanak tanıyan WordPress tema özelleştirme servisleri sunmaya gayret ediyoruz. Temalarınızı iş hassasiyetlerinize uyacak şekilde uyarlarken, farklı platformlarda yanıt verebilmek ve uyumlu olabilmek için her önlemi alıyoruz. Ana temanın ve temanın özelleştirilmesinin pek etkili yollarından kaçınmadan, bu özelleştirmeyi keyifli bir romp haline getiren hizmetler sunuyoruz.

Tema Kurulumu

WordPress’i ve herhangi bir ücretsiz veya premium WordPress temasını yükleyeceğiz ve bunları demolarından biri gibi göstereceğiz.

 

 

WordPress SEO

WordPress blogcularının ve web sitesi sahiplerinin, Google gibi Arama Motorlarında web sitelerinin veya blogların görünürlüğünü geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.

 

İçerik Geliştirme

İçerik planlama, yazma ve düzenleme ve anahtar kelime analizi gibi web içeriği geliştirme hizmetlerini sunuyoruz.

 

 

WordPress Güvenlik

WordPress’i kurmak kolaydır. Güvenli WordPress kurulumu ve süregelen WordPress Güvenliği Yönetimi, WP yüklerken kolay değildir.

 

 

Premium Eklentileri

Web siteniz var demektir. Elbette, istediğiniz veya ihtiyacınız olan birçok eklentiyi kurabilir ve kurabiliriz.

 

WordPress Hosting Transfer

Tüm WordPress sitenizi, e-postalarınızı ve veritabanlarınızı yeni barındırma hesabınıza güvenli bir şekilde taşıyacağız.

Web sitenizi sık sık değiştirmeniz gerekiyorsa, statik bir web sitesi yerine bir CMS web sitesi düşünmelisiniz. Bir İçerik Yönetim Sistemi (CMS) Web sitesi, sizin veya ortaklarınızın / çalışanlarınızın bir şifre ile güvence altına alınmış bir yönetim panelinden web sitenize içerik eklemelerine ve düzenlemelerine olanak tanır. Bu sistemler kullanışlıdır, çünkü yeni sayfalar eklemek veya sitenizin içeriğini düzenlemek veya silmek için HTML eğitimine gereksiniminiz yoktur.

NELERYAPIYORUZ !

Bir web sitesi veya web tabanlı sistem için özel olarak uyarlanmış bir çözüme ihtiyaç duyan müşteriler için özel CMS platformları oluşturuyoruz. Özel CMS Hizmetlerimizle birlikte sunduğumuz kayda değer avantajlardan bazıları şunlardır:

 • PROJENİN KAPSAMINA GÖRE TAM TESLİMATLAR
 • KAPSAMLI CMS UYGULAMASI VE DESTEĞİ
 • SON DERECE ÖLÇEKLENEBİLİR CMS ÇÖZÜMLERİ
 • UYGUN MALİYETLE EN İYİ TEKNOLOJİ
 • WEB SİTENİZİ OPTİMİZE EDİLMİŞ VE SEO DOSTU YAPMA
 • ADANMIŞ VE DENEYİMLİ PROJE YÖNETİCİSİ

KOLAY TASARIM CMSÖZELLİKLER

Kullanımı kolay İçerik yönetim sistemimiz (CMS), aşağıdakiler de dahil olmak üzere web sitenizin içeriğini oluşturmanıza, düzenlemenize ve yayınlamanıza izin verebilir:

 • Web sitesinin metnini, bağlantıları güncelle
 • Sınırsız Sayfa Yönetimi
 • Fotoğraf Galerisi
 • Ürün Katalogları
 • Web sitesi afişleri ve grafikleri
 • Güvenli girişler
 • Bağlantılar ve menü yönetimi
 • Basit / Gelişmiş HTML Editörü
 • Blog
 • SEO dostu yapı
 • Sosyal medya Entegrasyonu
 • Google Map Entegrasyonu