Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorunun ücretsiz sonuçlarında (genellikle “doğal”, “organik” veya “kazanılan” sonuçlar olarak anılan bir web sitesinin veya bir web sayfasının görünürlüğünü etkileme süreci mi). Genel olarak, arama sonuçları listesinde önceki (veya daha üstteki arama sonuçları sayfasında) ve daha sık bir site görünürse, arama motorunun kullanıcılarından daha fazla ziyaretçi alır. SEO, resim arama, yerel arama, video arama, akademik arama, haber arama ve endüstriye özgü dikey arama motorları da dahil olmak üzere farklı arama türlerini hedefleyebilir.

 

 

İŞİNİZİ SONRAKİ SEVİYEYE ALIN

KolaySeo, herhangi bir şirketin arama motoru sıralamasını ve site trafiğini artırabilir. Teknik ve metin yazarlığı ekibi tarafından sunulan uzmanlık, KolaySeo’nun rekabetçi endüstrilerdeki karmaşık web sitelerine sahip şirketlerin ihtiyaçlarını başarıyla karşılamasına olanak tanır.

Bir web sitesini analiz etme

Önce bir web sitesini analiz edip, web sitesinin arama motorlarına daha etkili anahtar kelimeler iletmesini sağlamak için adım adım bir plan izliyoruz. Nihai hedefimiz, müşterilerimize daha fazla ziyaretçi ve satışların ve olası satışların daha yüksek dönüşüm sağlamasıdır.


Sayfa İçi ve Sayfa İçi Optimizasyon

Sayfa ve kapalı sayfa optimizasyonunun amacı, hedeflenen anahtar kelimelerinizle tutarlı bir tema oluşturmaktır. Arama motoru bir insan değil bir robot … ve bu nedenle, potansiyel müşterileriniz belirli ticari amaçlı anahtar kelimeler ararken web sitenizi yukarı kaldıracak şekilde robotu eğitmek için kanıtlanmış süreci izlemelisiniz.

NASIL YAPARIZ

Arama motoru optimizasyonu (SEO) projesine başlamadan önce etkili bir SEO

kampanyasında yer alan süreci anlamak önemlidir. EasySeo, arama motoru pazarlamacılığı için yoğun, tam hizmet yaklaşımına ihtiyaç duyan müşterilere hitap etmektedir.