Sosyal Medya

Dijital ekosistemde, kullanıcılar markalarla etkin olarak iletişim halindeler. Kontrolsüz yapılan sayfa ve kampanya yönetimleri, markanın yaşamına son vermesine neden olabilir. Türkiye’de ve dünyada sık rastlanan kriz vakaları, markalar için sosyal medya yönetiminin ciddi bir fırsat ve hassas bir süreç olduğunu kanıtlamıştır.

Albayrak Ajans, krizleri fırsata çevirmekteki ustalığı ve creative içerik üretme becerisiyle markanızı sosyal platformlarda ön planda yer almasını sağlar.

Marka Yönetimi

Her markanın büyüyebilmesi, hedef kitlesine ulaşabilmesi için marka yönetimi konusu çok önemlidir. Günümüzde bakıldığında her gün birden çok marka hayatın içerisine katılıyor. Bunlardan sıyrılmak, varlığını belli etmek, tanınırlığını çoğaltmak ve kalitesiyle güven toplamak için markayı doğru tanımlamak gerekiyor. Bu da uzmanlar tarafından yapılan başarılı bir marka yönetimi ile mümkün. Firmanızın misyonunu, vizyonunu ortaya koyacak, ürün ve hizmetlerinizi hedef kitle için çekici kılacak marka yönetimi için doğru strateji ve yöntemler denemek çok önemli!

Neden Sosyal Medyada Yer Almalıyım?

Günümüzde sosyal medya, günlük akışın kaçınılmaz bir parçası haline geldi. Her yaş grubundan, her kesimden insanlar gerek kişisel gerek ticari hesapları ile sosyal medyada varlıklarını ortaya koyuyorlar. Dünya geneline açılan bir kapı olarak kullanabileceğiniz sosyal medyayı en iyi şekilde yönettiğinizde, doğru içerikler üreterek fark edilirliğinizi sağladığınızda bu firmanız için inanılmaz bir kar oranı vadediyor. Birçok marka artık rekabeti sosyal medyada yaşıyor.

Sosyal Medya Reklamları Nedir?

Günümüzde en büyük ve en etkili kitle iletişim aracı, sosyal medya! Kişilerin birbiri ile iletişimini sağlamasının yanı sıra firmaların hedef kitlelerine daha hızlı ve etkili bir yoldan ulaşması için uygun ortamı sağlayan sosyal medya, şu anda pazar payı içerisinde en büyük dilime sahip. O yüzden birçok firma artık sosyal medyaüzerinden yürüttüğü kampanyalara, tanıtım içeriklerine çok önem veriyor. Firmalar, kendilerine en uygun sosyal medya pazarlama yöntemlerini belirleyerek hem reklamlarını daha hızlı bir şekilde kitleye sunuyor hem de bu reklamlardan geleneksel reklamlara göre daha çok ve daha etkili geri dönüşler alıyor.